KONST / Litografier / Litografi 10493150

nr 1049 3150

Litografi

Björn Jonsson, 50, signerad, motivet: 35x60

Kondition: missfärgad

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 augusti 2016
kl 20:22:26

15/8 13:07:42 1      Vinnande bud